На екскурсії у пожежній частині побували буковинські першокласники

17 травня, у День вишиванки, для першокласників ЗОШ № 11 м. Чернівців відбулося ще одне свято – школярі побували на екскурсії у пожежно-рятувальній частині. Дехто із учнів завітав до рятувальників вперше, тому діткам було справді цікаво дізнатися, як працюють вогнеборці.

Розпочалася зустріч із своєрідного уроку пожежної безпеки, який провели для школярів рятувальники. Зокрема, працівники Служби порятунку розповіли дітям, чим небезпечне виникнення пожежі в домі та як діяти у такому разі. Вогнеборці нагадали школярам, які наслідки можуть мати дитячі пустощі з вогнем, до чого призводять залишені ввімкненими без нагляду електроприлади в домі, чому дітям не можна самостійно користуватися ними. Окрім цього, рятувальники розповіли, яких правил слід дотримуватись під час відпочинку на водоймах та у лісі влітку.

Щоб зустріч була ще цікавішою для дітей, вогнеборці Групи пожежогасіння продемонстрували школярам спорядження та спеціальну техніку, розповіли, під час яких надзвичайних ситуацій рятувальники їх використовують. Діти побачили аварійно-рятувальні автомобілі, мали змогу посидіти у їх кабіні, подати воду із пожежного рукава та відчути себе на мить вогнеборцями.

Сповнені вражень, школярі подякували працівникам Служби порятунку за цікаву екскурсію та пообіцяли, що будуть обережними та завжди дотримуватимуться правил безпеки, адже під час спілкування з рятувальниками зрозуміли, настільки це важливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *