На сесії міської ради затвердили Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Реалізовуватиме її Управління освіти.
 Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької міської територіальної громади на 2024-2025 роки прийнято вперше. Її розробляло Управління освіти, співрозробник – Департамент соціальної політики.
 За останні три роки в освіті міста зроблено дуже багато для розвитку національно-патріотичного виховання. Є неабиякі досягнення в цій царині, і саме вони дали розуміння, що працювати в цьому напрямку треба більше і масштабніше.
 У період війни, як ніколи раніше, виникає нагальна необхідність у системних заходах, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
 Програма розроблялася, виходячи з того, що національно-патріотичне виховання має набути характеру системної і цілеспрямованої діяльності органів місцевого самоврядування, закладів освіти, інститутів громадянського суспільства.
 Як реалізовуватиметься Програма?
  Через систему організаційних заходів, педагогічних форм і методів, які будуть спрямовані на формування у молодих людей високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України, підвищення ролі української мови як національної цінності.
 Також буде розвиток мережі гуртків патріотичного спрямування, створюватиметься система взаємодії з громадськими організаціями патріотичного спрямування.
 Дякуємо всім, хто дав зелене світло цій Програмі – першій у нашій громаді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *