“На струнах серця Чернівців”: відбувся міський конкурс дитячої творчості

Сьогодні у залі міського палацу дітей та юнацтва чернівецькі ліцеїсти та гімназисти змагалися у трьох номінаціях: “Пісня”, “Хореографія”, “Художнє читання”.
Конкурс «На струнах серця Чернівців» організовує управління освіти Чернівецької міської ради. Він проводиться не перший раз, цього року на конкурс надійшло 30-ть заявок.
Мета цього пісенного змагання – не лише виявити творчих та обдарованих дітей наших закладів освіти, а й створити можливість хлопцям та дівчатам спілкуватися між собою. А головне, конкурс пропагує українське мистецтво. Діти вибирали відомі українські твори, більшість на патріотичну тематику.
У конкурсі брали участь учні від 9 до 17 років, відповідно, вони оцінювалися у трьох вікових категоріях.
А оцінювало конкурсантів справді професійне журі. Як зауважила голова журі, заступниця начальника Управління освіти з виховної та позашкільної роботи закладів освіти Надія Шевченко, діти серйозно і відповідально готувалися до виступів. І у їхній підготовці були задіяні і вчителі музичного мистецтва, і української мови…
У складі суддівської ради також були Алла Зубчук, вчителька музичного мистецтва ліцею №10, Мирослав Матейчук, співак, лауреат обласної мистецької премії ім. Н. Яремчука, Павло Нажига, фіналіст “Голосу країни”, співак, переможець багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсів,
Іван Величко, хореограф, шоумен, власник школи танців.
Гран-прі конкурсу “На струнах серця Чернівців” виборола Ольга Сурла, яка представляла наш позашкільний заклад – театр-студію “Гердан”.
Володарі призових місць будуть названі невдовзі.
Більше світлин можна переглянути на нашій ФБ-сторінці за покликанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *