У палаці “Академічний” 25 травня відзначили учнів ліцею №3 медичного профілю – переможців олімпіад та конкурсів.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
В урочистій атмосфері, у вишиванках, у присутності батьків та вчителів нагороджували тих хлопців та дівчат, які продемонстрували свої знання на найвищих рівнях.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Начальниця Управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук вручила Грамоти переможцям міського етапу всеукраїнських предметних олімпіад. Ірина Ярославівна побажала ліцеїстам, особливо випускникам, вчитися і розвиватися далі, ніколи не зупинятися у пошуку знань.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Загалом ліцеїстів цього закладу, які ставали переможцями у різних етапах олімпіад, перемагали у різних наукових конкурсах – більше сотні.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
У ліцеї мають і рекордсмена за кількістю нагород в області, а можливо, як кажуть в ліцеї, і в країні – Дмитра Мінтенка, учня 9 класу.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Цьогоріч хлопець брав участь у п’яти олімпіадах, здобувши дипломи І ступеня з астрономії та хімії, диплом ІІ ступеня з фізики, посів ІІІ місце у фінальному етапі ХVІІ Всеукраїнської Олімпіади з астрономії та астроaстрофізики, здобув диплом учасника з інформатики та біології.