Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою!

Останній навчальний тиждень весни став навчальним не тільки для учнів, але й для педагогів. Упродовж 19-21 березня 2018 року в ЗОШ №24 м. Чернівці були проведені семінари, тренінги, практикуми в рамках навчального візиту делегації італійських освітян та волонтерів «Обласної адміністрації Емілія Романья», Асоціації «Україна-Італія м. Болонья» та IBO Italy м. Феррара («Emilia Romagna Regional Administration», «Association Ukraine – Italy Bologna» and organization IBO Italy ), які співпрацюють з Чернівецькою ЗОШ №24 в проекті «Нормальне існування (життя), батьківство та шкільна інклюзія: втручання на користь дітей з особливими освітніми потребами в Україні».

Підсумковим акордом навчальної сесії стала міжнародна конференція «Інклюзія: особливості та реалії», яка 23 березня 2018 року відбулась в конференц-залі готелю «Буковина». Метою конференції було налагодження співпраці з закладами освіти з інклюзивною формою навчання; поглиблення знань про особливості організації освітнього процесу з дітьми з ООП (особливими освітніми потребами) педагогів, корекційних педагогів та інших фахівців у школах Чернівецької області; залучення батьків дітей з особливими освітніми потребами до участі у навчально-реабілітаційному процесі з метою підвищення його ефективності; використання ефективної стратегії спілкування у взаємодії з учасниками навчально-виховного процесу; інтеграція дітей із особливими освітніми потребами (досвід Італії ); створення умов для особистісного розвитку дітей із особливими потребами, формування освітньо-розвивального середовища для них шляхом забезпечення психолого-педагогічного, медико-соціального супроводу (досвід Італії м.Ферара та України м.Чернівці); формування нової філософії суспільства щодо позитивного ставлення до дітей та осіб з порушеннями психофізичного розвитку та інвалідністю.
ДОВІДКОВО. Учасники італійської сторони:
1) Федеріка Групіоні – співпрацівник, координатор проекту NGO IBOItalia
2) Сандулович Іван – координатор проекту, Асоціації Україна-Італія м.Болонья
3) Ліа Баззаніні – директор школи Cosme Tura № 6 в місті Феррара
4) Алесандро Вентуріні – співпрацівник по потребам інклюзії у м. Феррара. Координатор спеціальних потреб Управління муніципалітету Феррари
5) Елена Бонфа – працівник відділу освіти по інклюзії у Феррарі. Педагог спеціальних потреб
6) Лідія Калзоларі – працівник відділу освіти по інклюзії у Феррарі
7) Росальба Спароно – працівник відділу освіти по інклюзії у Феррарі
8) Марко Пазі – працівник відділу освіти по інклюзії у Феррарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *