Нацгвардія провела День відкритих дверей для чернівецьких ліцеїстів

◾Захід відбувся у Чернівецькій обласній філармонії: у фойє та біля приміщення. Були присутні учні 11 класів.
◾Вже не вперше Чернівецький підрозділ Національної гвардії України за підтримки Управління освіти Чернівецької міської ради проводить такий День відкритих дверей. Він відбувається у рамках національно-патріотичного виховання молоді.
◾Захід цікавий та корисний для старшокласників, особливо для тих, хто вже визначився з майбутньою професією і хоче стати військовим. Звісно, найбільше було учнів із військово-спортивного ліцею.
◾Для ліцеїстів були розгорнуті та презентовані кілька презентаційних точок. Хлопці та дівчата знайомилися з частиною, дізнавалися про основи медичної підготовки, надання домедичної підготовки, норми речового забезпечення та сучасного гвардійського оснащення – бойового екіпірування та зв’язку.
◾Звичайно, велику зацікавленість у ліцеїстів викликали гвардійські машини, а також кращі помічники військових – треновані собаки Аті і Зумер.
◾Ліцеїсти мали змогу ознайомитися зі специфікою служби у Національній гвардії України, побачити зразки військової форми всіх сезонів, ознайомитися зі зброєю.
◾Також хлопцям та дівчатам розповіли про Національну гвардію України та історію її створення. Презентували всі основні напрямки військового фаху, які є у Нацгвардії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *