Навчання вихователів безпеки на базі Національної академії внутрішніх справ

Навчання спеціалістів з безпеки в освітньому середовищі в рамках Проєкту «Вихователь безпеки» розпочалося 15.08.2022.

Навчальний курс реалізували викладачі академії, працівники ювенальної поліції, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій.

До занять долучилася, Дарія  Герасимчук, Радник — уповноважений Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, виконавча директорка громадської організації «Відчуй» з якою обговорили питання інклюзії, інклюзивного середовища.

Зустрілися майбутні спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі  з Освітнім омбудсменом, Сергієм Горбачовим та обговорили важливі питання, зокрема, щодо, права кожного на освіту,  доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах, свободу вільно висловлювати свої думки , шукати, одержувати і передавати інформацію та ідеї будь-якого роду незалежно від кордонів в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини (стаття 13 Конвенції про права дитини) тощо.

Слухачі курсів відвідали навчально-науковий інститут НАВС та ознайомилися із складовими практичної частини навчального курсу.

Спеціалісти БОС стануть певним чином комунікаторами між органами місцевого самоврядування, територіальними підрозділами НПУ та ДСНС, органами освіти і науки, учнівською та батьківською громадою.

Формула безпечного середовища для дітей така: безпечне місце + безпечний дорослий = дитина в безпеці.

Слухачі курсів опанували  модулі щодо домедичної підготовки та пожежної безпеки в закладах освіти.

Пілотний Проєкт дасть змогу громадам побудувати середовище для дітей вільне від булінгу, наркотиків і насильства.

Під час навчання майбутні спеціалісти безпеки в освітньому середовищі опановують питання організації та методики проведення комплексу термінових заходів, спрямованих на припинення дії фактора (джерела) ураження, усунення явищ, що загрожують життю.

Щодо основних завдань забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти, головним завданням є захист та рятування людей (дітей) від впливу небезпечних факторів пожежі, якими супроводжується неконтрольоване горіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *