Навчають і виховують: у Ратуші нагородили педагогів

Освітян привітав міський голова Роман Клічук.
З нагоди Дня працівників освіти та у Всесвітній день вчителя, у сесійній залі Чернівецької міської ради зібралися люди, які працюють в освіті Чернівецької громади.
Грамоти та подяки міського голови і Управління освіти отримали вчителі, директори ліцеїв та гімназій, працівники інклюзивно-ресурсних центрів, фахівці управління освіти Чернівецької міської ради…
“Військові, лікарів і вчителі – це ті почесні професії, куди люди йдуть за покликанням,- сказав міський голова Роман Клічук. – Хоч ми з вами і живемо далеко від лінії фронту, але ваша праця в умовах війни – героїчна. Бо ви навчали і навчаєте дітей, виховуєте їх, незважаючи ні на що. І ми робитимемо для вас все, що зможемо і все, що є можливим у такий складний час”.
Вітаючи освітян, начальниця Управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук зауважила, що всі працівники наших освітніх закладів – це люди, в чиї руки батьки можуть спокійно віддавати своїх дітей.
А музичним подарунком для всіх присутніх був виступ вихованців вокальної студії “Барви” міського палацу дітей та юнацтва.
Більше світлин можна переглянути на нашій ФБ-сторінці за покликанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *