(Не)методичне об’єднання вчителів початкових класів

(Не)методичне об’єднання вчителів початкових класів відбулося у форматі EdCamp у Чернівецькій ЗОШ №27. Близько 200 педагогів взяли участь у його роботі.

Чому ж (не)методичне об‘єднання?
Частка (не) означала новий цікавий дієвий формат спілкування, відкритий обмін педагогічним досвідом.
Що ж він передбачав?
Формування програми разом, коли кожен і кожна мали можливість обрати проблеми для обговорення особисто. Саме ті, які у ході анкетування виявилися найактуальнішими для педагогів нашого міста і були виокремлені для дискусії.

Обговорення акценту року.

Разом ми розглядали питання Нової української школи. Цікавим був сторрітелінг Т.І.Мазур: «Я – навчаю і навчаюся». Вона поділилася досвідом та враженнями від перебування протягом 2-х тижнів влітку у Новопечерській школі, – одному з кращих інноваційних закладів України.
Також діяв «Закон про дві ноги», який дозволив продовжити спілкування з тим експертом, який сподобався найбільше. Саме знайомство з експертами/-ками у форматі Speed Geeking майстерно провела Донська А.Ю. (ЗОШ №8).
Спілкування з експертами та експертками: Косар О.В. (СЗОШ №6), Матоніною Р.Д. (ЗОШ №24), Віщак О.О. (ЗОШ №28), Косовець М.О. (СПШ №26), Петращук К.В. (СПШ №26), Віщак О.О. (ЗОШ №28), Сікорською Р.М. (ЗОШ №27), Олієвською Н.Д. (ЗОШ №27), Мірошніченко Я.В. (ЗОШ №37), Мішиною Л.О. (СПШ №9), Загарюк І.Д. (ЗОШ №28), Веренько І.В. (ЗОШ №28), Берляк А.В. (ЗОШ №27), Воронкою М.Р. (ЗОШ №8), Донською А.Ю. (ЗОШ №8), Іванюк Н.М. (СЗОШ №22), продовжилося в окремих локаціях.
Це також:
Інтерактивні зони, що передбачали обмін досвідом, знахідками і здобутками.
Презентували їх: Віщак О.О. (ЗОШ №28), Матоніна Р.Д. (ЗОШ №24), Донська А,Ю. (ЗОШ №8), Олієвська Н.Д. (ЗОШ №27), Страшок Я.О. (ЗОШ №28).
Реформометр – він показав:
– Чи вірять в успіх реформи педагоги нашого міста та чи підтримують її ?
– Чи достатньо педагогам знань?
– Якої саме допомоги сьогодні вони потребують?
Вимірювали ми це разом з нашими гостями у відвертій бесіді

З нами працювали:
Гордійчук Оксана Євгеніївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи імені Юрія Федьковича;
Коптюк Лідія Андріївна – заступник директора Чернівецького педагогічного коледжу з виробничої практики, викладач вищої категорії, викладач – методист;
Томяк Віктор Михайлович – директор Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27;
Загарюк Інна Дмитрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи в школі І ступеня Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28.
А ще «Методичний кейс», який отримала кожна школа. Його матеріали можна буде використати для проведення (не)методичного об’єднання у себе в закладі.
Від самого початку і до завершення роботи з нами разом були заступник з НВР у школі І ступеня Галан О.В. та чудовий педагогічний колектив Чернівецької ЗОШ №27.

Окрема подяка за світлини з події Риммі Бучок.

Всім учасникам дякую за активність та бажання зробити свій внесок у розбудову нашої учительської професії.

Щасливого нового навчального року! До зустрічі на EdCampі у Чернівцях!

 

Оксана Косован, 
учитель початкових класів, методист ММЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *