30 березня у нашому місті відбулася Регіональна (не)конференція Міні-EdCamp Chernivtsi.
Близько 300 учасників об’єдналися довкола обговорення теми «Організація сучасного освітнього середовища». До співпраці були запрошені досвідчені фахівці в галузі освіти: вчителі-практики, науковці, управлінці, методисти, громадські діячі, видавці з різних куточків України.
Захід відбувався у новому дискусійному форматі. Він є важливим майданчиком комунікації реформи Нової української школи, включений до офіційних заходів Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки та проводився за сприяння Громадської організації «Едкемп Україна».
(Не)конференція міні-EdCamp проводиться відповідно до шести принципів: безкоштовність, незалежність, вільна ініціатива, програма визначається в день проведення, кожний і кожна можуть стати спікерами, діє закон «про дві ноги».
Ще раз висловлюємо щиру вдячність всім, хто долучився до підготовки та проведення (не)конференції:
Олексію Каспруку – міському голові, Сергію Мартинюку – начальнику управління освіти Чернівецької міської ради, Олені Кузьміній – заступнику начальника, начальнику відділу загальної середньої освіти, Наталі Герасим, завідувачу міського методичного центру закладів освіти та методистам міського методичного центру за сприяння та допомогу в організації події, групі творчих педагогів, до якої входили вчителі, управлінці, методисти.
Степанові Мельничуку – ректору Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Іванові Солтисіку – директору Чернівецької гімназії №4, Ользі Лабі – заступнику директора з навчально-виховної роботи у гімназії №4, Ларисі Рудан – заступнику директора з навчально-виховної роботи в СШ І ступеня №9 за надані приміщення та можливість працювати в локаціях.
Педагогічному колективу гімназії №4 – за фасилітацію учительських сесій.
Тетяні Мазур, учительці початкових класів Чернівецької ЗОШ №19, Олені Молодек, учительці англійської мови Чернівецької гімназії №7, Паулю Пшенічці, учителю фізики та астрономії Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів за проведення відкритих уроків; Руслані Сікорській, учительці пілотного класу Чернівецької ЗОШ №27 за проведення майстер-класу «НУШ в дії» та всім експертам за участь в «Експертній паралелі».
Також висловлюємо вдячність за проведені майстер-класи: «Жива писанка» – Галині Абрам’юк, «Цікавий декупаж або чари своїми руками» – Сніжані Величко, «Виготовлення макету сонячної системи у стилі «реджіо» – Катерині Кухарській та Оксані Ротар – за виїзну екскурсію тролейбусом «EdCamp Чернівці», Міському центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Слова вдячності і для команди «HappyTeam» – Майї Воронці, Ксенії Петращук, Олені Блас, Аллі Харченко, Олесі Богдан, Раїсі Матоніній, Людмилі Мішиній, Інні Піць та Анастасії Донській – за проведення знайомства з експертами, Ірині Попович – за скрайбінг, що супроводжував подію.
Дякуємо нашим дітям та батькам: дитячому колективу ЗОШ№37, Яні Ропчану – президенту Чернівецької міської Асоціації учнівських міських організацій, клубів та об’єднань «Юні Чернівчани», Уляні Павловій – голові Чернівецької учнівської міської ради, Світлані Крачило – представниці батьківської громади, Анастасії Костюк – керівнику Народного фольклорного театру-студії «Ґердан».
Окрема вдячність Лідії Коптюк, заступнику директора Чернівецького педагогічного коледжу з виробничої практики, та Риммі Бучок, керівникові навчального центру «Mrs.Buchok -English for Young Learners», та волонтерському корпусу (не)конференції Міні-EdCamp Chernivtsi – це 54 студентки Чернівецького педагогічного коледжу імені Осипа Маковея, за допомогу в організації та проведенні заходу.
Разом ми розбудовуємо спільноту відповідального вчительства нашого міста!
Міні-EdCamp Chernivtsi 2018 висловлює щиру вдячність за підтримку чудовим організаціям-партнерам!
Фотозвіт можна переглянути ТУТ.
Ще більше фото можна побачити ТУТ.