Неперевершена подія року в Чернівцях

 

        30 березня у нашому місті відбулася Регіональна (не)конференція Міні-EdCamp Chernivtsi.

Близько 300 учасників об’єдналися довкола обговорення теми «Організація сучасного освітнього середовища».  До співпраці були запрошені досвідчені фахівці в галузі освіти: вчителі-практики, науковці, управлінці, методисти, громадські діячі, видавці  з різних куточків України.

Захід відбувався у новому дискусійному форматі. Він є важливим майданчиком комунікації реформи Нової української школи, включений до офіційних заходів Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки та проводився за сприяння Громадської організації «Едкемп Україна».

(Не)конференція міні-EdCamp проводиться відповідно до шести принципів: безкоштовність, незалежність, вільна ініціатива, програма визначається  в день проведення, кожний і кожна можуть стати спікерами, діє закон «про дві ноги».

Ще раз висловлюємо щиру вдячність всім, хто долучився до підготовки та проведення (не)конференції:

Олексію Каспруку – міському голові,  Сергію Мартинюку – начальнику управління освіти Чернівецької міської ради, Олені Кузьміній – заступнику начальника, начальнику відділу загальної середньої освіти, Наталі Герасим, завідувачу міського методичного центру закладів освіти та методистам міського методичного центру за сприяння та допомогу в організації події, групі творчих педагогів, до якої входили вчителі, управлінці, методисти.

Степанові Мельничуку –  ректору Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,  Іванові Солтисіку – директору Чернівецької гімназії №4, Ользі Лабі – заступнику директора з навчально-виховної роботи у  гімназії №4, Ларисі Рудан – заступнику директора з навчально-виховної роботи в СШ І ступеня №9 за надані приміщення та можливість працювати в локаціях.

Педагогічному колективу гімназії №4 – за фасилітацію учительських сесій.

Тетяні Мазур, учительці початкових класів Чернівецької ЗОШ №19, Олені Молодек, учительці англійської мови Чернівецької гімназії №7, Паулю Пшенічці учителю фізики та астрономії Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів за проведення відкритих уроків; Руслані Сікорській, учительці пілотного класу Чернівецької ЗОШ №27 за проведення майстер-класу «НУШ в дії» та всім експертам за участь в «Експертній паралелі».

Також висловлюємо вдячність за проведені майстер-класи: «Жива писанка» – Галині Абрамюк, «Цікавий декупаж або чари своїми руками» – Сніжані Величко, «Виготовлення макету сонячної системи у стилі «реджіо» –  Катерині Кухарській та Оксані Ротар  – за виїзну екскурсію тролейбусом «EdCamp Чернівці», Міському центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Слова вдячності і для команди «HappyTeam»Майї  Воронці, Ксенії Петращук, Олені Блас, Аллі Харченко, Олесі Богдан, Раїсі Матоніній, Людмилі Мішиній, Інні Піць та Анастасії Донській – за проведення знайомства з експертами,  Ірині Попович – за скрайбінг, що супроводжував подію.

Дякуємо нашим дітям та батькам: дитячому колективу ЗОШ№37, Яні Ропчану – президенту Чернівецької міської Асоціації учнівських міських організацій, клубів та об’єднань «Юні Чернівчани», Уляні Павловій  – голові Чернівецької учнівської міської ради, Світлані Крачило  – представниці батьківської громади, Анастасії Костюк – керівнику Народного фольклорного театру-студії «Ґердан».

Окрема вдячність Лідії Коптюк, заступнику директора Чернівецького педагогічного коледжу з виробничої практики, та Риммі Бучок, керівникові навчального центру «Mrs.Buchok -English for Young Learners»,  та волонтерському корпусу (не)конференції Міні-EdCamp Chernivtsi – це 54 студентки Чернівецького педагогічного коледжу імені Осипа Маковея, за допомогу в організації та проведенні  заходу.

Разом ми розбудовуємо спільноту відповідального вчительства нашого міста!

Міні-EdCamp Chernivtsi 2018 висловлює щиру вдячність за підтримку чудовим організаціям-партнерам!

 Фотозвіт можна переглянути ТУТ.

Ще більше фото можна побачити ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *