Нові перспективи для майбутніх абітурієнтів

У рамках проекту « Освітні можливості для представників національних спільнот України: підготовка майбутніх професіоналів у сфері міжнародних відносин, захисту прав людини й розвитку багатокультурного суспільства» 25 січня 2019 року в Чернівецькій гімназії  №6 імені Олександра Доброго відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів румунської громади в Україні, що проживають в м. Чернівці з співголовами Київського центру публічної дипломатії Андрієм Вітренко та Дмитром Іщенко.

Учні – випускники 2019 року шкіл з румунською мовою навчання (гімназії №6 та ЗЗСО №10) отримали інформацію щодо широкого спектру перспектив, які відкриваються перед ними у здобутті вищої освіти, потрібної для професійної діяльностіЄ, як в України, так і за її межами.

Організатором дійства був Київський центр публічної дипломатії у співпраці з Посольством США в Україні та Національним університетом «Києво-Могилянська академія». Захід відбувся у тісному співробітництві з Чернівецьким обласним товариством румунської культури ім. М. Емінеску (голова Бику В.М.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *