Новорічна казка

Казку в гості кличуть люди,
так ведеться cпоконвік.
День, який почнеться з дива,
буде щедрим цілий рік.

Новий рік – це дивовижне і улюблене свято дітей та дорослих. Усі з нетерпінням чекають його з якимось неймовірно радісним та схвильованим передчуттям. Так хочеться створити щось незвичайне, таємниче, казкове, сучасне.
Уже традиційно багато років вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва дивують усіх новорічною виставою. 03 та 04 січня 2018 року вихованці гуртків БТДЮ та пацієнти Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Садгора» мали змогу переглянути казкову виставу «Зателефонуйте Снігуроньці» у виконанні вихованців театрального гуртка «Натхнення», гуртка вокального мистецтва «Гармонія», ансамблів спортивно-бального танцю «Рандеву» та «Сузір’я Т». Глядачі із задоволенням спостерігали за подіями, що розгорталися на сцені та гаряче аплодували маленьким артистам. Малеча раділа перевтіленню дітей у казкових героїв і з захопленням дивилася на хореографічні та вокальні номери.

Вистава стала чудовим новорічним та різдвяним подарунком для всіх присутніх, які були зачаровані дійством і отримали заряд позитивних, радісних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *