НУШ у моєму житті

У часи змін, тривог і переживань кожен учитель мріє стати натхненником для своїх учнів. На даний час у мене 4 клас і вже наступного року я буду набирати першокласників у НУШ. Чи хвилююсь я ? – Так. Чи готова я до змін ? – Так. Чи змінююсь сама ? – Так. Чи потрібна мені допомога ? – Так. Адже завдяки навчанню і отриманню кваліфікованих роз’яснень, підтримки, я зможу допомогти іншим вчителям.

Я, вважаю, що люди, які вміють змінювати себе заради когось, завжди вміють надихати. Мене надихнула команда на ІІІ (не)конференції EdCamp у Харкові, яка злагоджено працювала заради нас вчителів. Вірю, що будучи тренером, зможу у команді з іншими надихати вчителів у своєму місті чи області, надаючи їм ту інформацію, яка дійсно цікавить їх. Будуючи спільноту відповідального вчительства, знаю, що на нас покладені великі надії, а я як молодий вчитель усвідомлюю, що на мені у два чи навіть у три рази більше. Я люблю дітей і вчусь, самонавчаюсь та шукаю нові методи і форми навчання заради них. У мене є бажання стати Super Teacher для моїх учнів. Зміни в освіті почнуться з мене, бо я свідомо розумію, змінюючи себе, я зможу змінити майбутнє держави.

     

Нехай кожен, хто прочитає цю статтю, отримає теплі емоції та посмішку, а головне віру у те, що ми зможемо все…. Посміхніться. Щастя вам…

Анастасія Донська

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *