НУШ: вчимося навчати по-новому.

Навчання по-іншому в освітньому просторі НУШ – основне завдання вчителів початкових класів ЗОШ №27. Щоб його зреалізувати, педагогам слід самим навчитися вчити по-новому. І все це для того, щоб стати сучасним учителем, здатним виховувати всебічнорозвинених особистостей, які зможуть вільно висловлюватися, активних, рішучих, ініціативних, свідомих, з бажанням навчатися протягом усього життя.

     14 листопада 2018 року вчителі початкових класів та вихователі ГПД  зібралися на засідання методичного об’єднання, щоб у черговий раз обговорити та спробувати практично застосувати прийоми та методи  Нової української школи.

     Вчителі 1-х класів ділилися своїми напрацюваннями, практичними ідеями і творчими здобутками. Учасники  заходу обмінювалися думками в ранковому колі, працювали в групах з планшетами, лего і танграмами, виготовляли лепбук і грали в ложковий театр. Вчителі 4-х класів презентували мобільний проект нового освітнього середовища.

     Запрошуємо до співпраці всіх небайдужих педагогів міста. Збудуємо разом школу співпраці і партнерства! Адже справжні агенти змін працюють під девізом:

«Думаємо колективно,

Працюємо оперативно,

Сперечаємось доказово,

Це для всіх обов’язково!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *