Обласний етап змагань з української мови

 

23 грудня 2017 року у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Щорічний конкурс має на меті сприяти утвердженню статусу української мови як державної, піднесенню її престижу, вихованню в молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Зініціював конкурс Петро Яцик, який почав своє життя з чистого аркуша у Канаді і через певний час досяг великих висот: став успішним бізнесменом, великим громадським діячем. Часто Петра Яцика запитували, в чому секрет його успіху, на що він посміхаючись відповідав: «Треба жити розумно і просто, думати над своїми вчинками і наперед, і після них, а ще необхідно також частіше заглядати в свою душу, щоб знати себе, бути чесним перед собою». Як актуально звучать сьогодні ці слова! Нині українська мова – це не лише націєтворчий чинник, це мова народу, який виборює гідність, волю та своє місце в європейській родині. Конкурс знавців української мови вийшов за вузькі рами лише творчого змагання. Сьогодні це патріотична акція утвердження українського Тарасового слова, українського духу, прагнення до свободи у цьому світі.

За сприяння адміністрації Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5, педагогічного й учнівського колективів було підготовлено яскравий патріотичний виступ, який налаштував учасників на плідну роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *