Обмін досвідом – найкраще натхнення для роботи

12 березня 2019 року дошкільний  навчальний  заклад №9 комбінованого типу приймав слухачів курсів підвищення кваліфікації  при ІППОЧО.

До уваги педагогів було запропоновано перегляди   інтегрованого заняття в середній групі «Б» «Подорож до піскової казки» (вихователь Яцушкевич Г.І.) та комбінованого заняття  в старшій групі «А» «Врятуємо Чобітка» (вихователь Фруцька О.М.).

Діти середньої групи  здійснили подорож у казку, де їх чекало безліч цікавих зустрічей із мешканцями моря. Тут були і морські зірочки, і коники, і восьминоги, і риба-кит, і  навіть, акула!  Малюки їх розглядали, з ними танцювали, складали їх з пазлів,  а самим захопливим було малювання на піску морських істот, які сподобались найбільше.

На занятті в старшій групі  діти зустрілися із своєю давньою знайомою Дорою з мультфільму «Дора-мандрівниця», яка попросила знайти її друга Чобітка.  Дошкільнята, за допомогою карти, потрапили у казковий зимовий ліс, де їх чекало безліч завдань, які вони виконали швидко та вправно.  Найцікавішим для дітей було уявити себе справжніми дослідниками та визначити, під дією  перцю чи солі швидше розтане лід.

Вихователь середньої групи «А» Угорська Н.Г. поділилася своїм педагогічним досвідом «Інтелектуально-естетичний розвиток дошкільників засобами образотворчого мистецтва та художньої праці»,  що  має теоретичне та практичне значення для вихователів закладів дошкільної освіти, які прагнуть  до забезпечення оптимальних умов інтелектуального і творчого розвитку дошкільнят.

Захід пройшов  у творчій, дружній  атмосфері, слухачі  курсів  позитивно оцінили роботу педагогів дошкільного навчального закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *