Оновлено склад Чернівецької міської учнівської ради

Лідерство починається з особистих якостей лідера

Хесселбайн Ф.

25 листопада 2017 року у Ратуші відбулась урочиста сесія міської учнівської ради, під час якої 26 юних новообраних депутатів склали присягу, а також обрали голову ради. Головою Чернівецької міської учнівської ради обрано ученицю 9 класу Чернівецької СЗОШ №22 Уляну Павлову.

Депутати учнівської ради та їх помічники отримали посвідчення від Чернівецького міського голови Олексія Каспрука та взяли участь у першій робочій нараді з керівництвом міста.

«Ви є представниками того покоління, яке займається змінами, – сказав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, звертаючись до новообраних депутатів учнівської міської ради. – Від вас тепер залежить, якими будуть наші Чернівці, наше суспільство, наша країна. Мені дуже приємно, що ви сьогодні взяли на себе цей обов’язок. Учні чернівецьких шкіл делегували вас у цю сесійну залу, а ви не боїтеся покладеної на вас відповідальності. Попереду у нас напружена робота над реалізацією ініціатив та ідей, які, на вашу думку, мають змінити Чернівці на краще. Ви стали лідерами змін, тож бажаю успіхів у цій непростій депутатській роботі».

Також нове покоління учнівської міської ради привітав народний депутат України Микола Федорук, який стояв біля витоків учнівської ради, та представники громадських організацій, які працюють із шкільною молоддю. Чи не найбільшою радістю для юних депутатів стала можливість побувати у робочому кабінеті міського голови Олексія Каспрука та зробити світлини на згадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *