Організація освітнього процесу в 2019/2020 н.р.

19 вересня 2019 року  на базі Чернівецької гімназії №5 проведено нараду заступників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Розпочалася нарада з презентації  електронного освітнього проекту «Е-schools», який успішно впроваджується в навчальних закладах України в межах виконання державної програми «Нова українська школа». Презентація відбулася в онлайн-режимі через скайп-зв’язок з Безрученком Володимиром Сергійовичем, представником ГОВ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА АГЕНЦІЯ» .

На нараді розглянуто ряд питань щодо організації освітнього процесу в 2019/2020 н.р..

Герасим Н.П., завідувач міського методичного центру, ознайомила присутніх з особливостями організації науково-методичної роботи  в закладах освіти міста. Звернула увагу на окремі аспекти укладання Освітніх програм.

Попович Л.Д., Починок А.І., головні спеціалісти управління освіти Чернівецької міської ради, проінформували заступників про форми навчання учнів, особливості та вимоги до їх організації.

Терлецька І.Д., методист ММЦ, презентувала порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 №800, та  наголосила на  можливих формах  та видах  підвищення кваліфікації протягом І семестру 2019/2020 н.р.

Ткач А.В., методист ММЦ, проінформувала заступників про проведення у 2019/2020 н.р. всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Наголосила на обов’язковій реєстрації учасників на сайті МОНУ, яка триває з 16 вересня до 06 жовтня.

Тумак А.Ф., методист ММЦ, розповіла присутнім про проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році, презентувала алгоритм щодо її проведення в закладі освіти.

Ватутіна Л.М., методист ММЦ,  розкриваючи питання «Про навчально-методичне забезпечення школярів  на 2019/2020 н.р.», проінформувала про стан забезпечення підручниками учнів закладів освіти міста, звернула увагу на важливості вчасного та правильного замовлення підручників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *