Коментарі

  1. Обласні олімпіади на канікулах?! Діти і так виснажені навчанням, а ви хочете забрати в них єдину можливість спокійно відпочити, виспатися! Нікому не спадало на думку, що на канікулах діти їдуть до бабусь-дідусів? Це ж зимові канікули, Новорічні та Різдвяні свята! Прикро, але той, хто складав цей графік, про дітей думав в останню чергу.

  2. Чому олімпіади призначаються під час учнівських канікул? Невже не можна було врахувати хоча б святкові дні до Різдва? Адже багато учнів можуть кудись поїхати під час канікул чи вони не мають на це права?

  3. Тоді ДОН Чернівецької ОДА повинен переглянути і відкоригувати відповідні накази, оскільки учнівські олімпіади не повинні проходити під час канікул (до того ж, у Вас так і зазначено – “орієнтовний графік”, отож його ще потрібно допрацювати відповідно до наказів та здорового глузду).

    1. А те, що всі олімпіади ІІ етапу відбуваються в суботу чи неділю, Вас не бентежить?

  4. І це також, як на мене, неправильно. Олімпіади, різні предметні конкурси тощо – частина навчального процесу. Учні мають право на відпочинок і у вихідні дні, і, тим паче, під час канікул.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *