«Осінній вернісаж» у ЗОШ №2

19 жовтня в Чернівецьку ЗОШ №2 імені Юрія Федьковича завітала щедра господиня Осінь. Її присутність відчув кожен учасник виставки «Осінній вернісаж». Всі педагоги отримували від Осені маленькі подаруночки: грибочки, горішки, яблучка тощо.

Чарівна золота пора надихнула учнів та їхніх батьків на створення справжніх шедеврів з природного матеріалу, а саме: овочів, фруктів, квітів, сухого листя тощо. Діти проявили вміння бачити і творити красу.

У приміщенні школи було тепло й затишно від краси рукотворного дива, створеного учнями, яким, звичайно ж, допомагали  батьки і вчителі.

Композицій було багато і на будь-який смак. Вони вражали фантазією, естетичним оформленням, творчою ініціативою. Здається, кожна з них розповідала свою казку.

Разом із виставкою в закладі проходив осінній благодійний ярмарок, на якому була представлена чудова випічка та різноманітні смаколики. На ярмарку кожен учень відчував себе справжнім продавцем. «Смачну» продукцію на ярмарку презентували і реалізовували класні колективи початкових класів. Кошти, зібрані кожним класом на ярмарку, буде передано на потреби дітей із малозабезпечених сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *