Осіння клокичка в НВК “Лідер”

У святковий день – День Гідності і свободи, в день святого Михайла у Чернівецькому НВК «Лідер» відбувся п’ятий благодійний ярмарок «Осіння клокичка». Родзинкою  цьогорічної  програми стали майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, проведені батьками для учнів. Діти із захопленням вчилися плести коси на занятті «Коса – дівоча краса» під керівництвом Остафійчук Лариси Петрівни, робити справжню ляльку-мотанку разом з Івановою Тетяною Миколаївною, перейняли основи бісероплетіння у Шорбан Мар’яни Василівни, прикрасили декупажем посуд завдяки Куриленко Ользі Іванівні, малювали на майстер-класі Кучерук Альони Анатоліївни.

Також були представлені роботи учнів закладу та їхніх батьків на виставці декоративно-прикладного мистецтва «Рукотворний дивосвіт». Гості свята захоплювалися персональною виставкою ікон  роботи учня 7 класу Бабуха Валентина.

Яскравим фіналом насиченого дня став концерт для мешканців мікрорайону. Виступи шкільного хореографічного ансамблю, вокального ансамблю вчителів, танцювального колективу дошкільнят  викликали захоплення у глядачів.

Педколектив та вихованці закладу висловлюють глибоку вдячність усім небайдужим батькам, мешканцям мікрорайону за допомогу в організації свята.

За зібрані на ярмарку кошти було придбано для школи багатофункціональний друкарський пристрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *