“Педагог – це той, хто здатен розгледіти у дитині особистість”

◾12.03.2024 р. відбулася зустріч військового капелана та письменника з Києва Андрія Зелінського з чернівецькими освітянами.
◾Він також презентував власну книжку – алегоричну казку про пошуки сенсу життя – “Семенові зорі”.
◾У культурно-мистецькому центрі ім. І. Миколайчука зібралися представники закладів загальної середньої освіти, дошкільної, позашкільної.
◾Начальниця Управління освіти Ірина Ткачук зауважує: такі зустрічі з сучасними лідерами є важливими не лише для школярів, а й для педагогів.
◾Отець Андрій Зелінський, священник УГКЦ та співзасновник УАЛ, публіцист, політолог і викладач зауважив, яка важлива місія покладена зараз на освітян.
◾Він розповідав, як правильно формувати особистість дитини та її талант, як виховати лідерські якості, навчити дитину розпізнати важливе в житті. На думку отця Андрія, для людини у будь-якому віці є важливими: спорт, музика, іноземні мови, книги, друзі й тварини. До слова, Андрій Зелінський приїхав у Чернівці зі своєю собакою Які, з якою всі охоче фотографувалися.
◾Священник також зосередив увагу на тому, що саме освітяни виховують патріотів, свідомих громадян. Говорив також про роботу над собою, про те, що не варто боятися помилок, бо вони – університети нашого життя.
◾Модерувала зустріч викладачка кафедри журналістики ЧНУ ім. Ю. Федьковича Лілія Шутяк. Після зустрічі була автограф-сесія автора.
◾Подію організували спільно Українська академія лідерства, Управління освіти Чернівецької міської ради та Інститут родини “Надія безнадійних” Чернівецької єпархії УГКЦ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *