Передноворічне диво у родині освітян міста!

21 грудня, у день, коли є найдовшою ніч у році, і є час для здійснення новорічних див, відбулася казкова феєрія – урочистості з нагоди віншування переможців І етапу всеукраїнського конкурсу фахової майстерності “Учитель року – 2018”. Святково прибрана зала Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка подарувала відчуття зимової казки, повернула всіх у безтурботний та щасливий час – дитинство. Глядачам стало тепло не тільки від вогнища стилізованого каміну, що був посеред сцени, але й від концертних номерів. Одночасно перехоплювало подих від запальних латиноамериканських танців та щемило у грудях від рідної “Гуцулки Ксені”. Калейдоскоп вокальних та танцювальних номерів не залишив байдужим жодного гостя свята. Юні таланти вкотре довели свою любов та глибоку шану до професії педагога.

Переможці конкурсу відчули підтримку не тільки власних педагогічних колективів, учнівської та батьківської громади, але й від керівництва краю. Щирі слова вітань лунали від Чернівецького міського голови Олексія Каспрука, який зауважив, що педагоги міста приносять славу не тільки рідним Чернівцям, але й прославляють його на теренах всієї України та й поза нею. Заступник міського голови Олександр Паскар побажав вчителям продовжити переможний шлях, працювати над собою й надалі та досягати найвищих результатів.

Чи не найбільше раділи успіхам освітян міста начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк та голова міської профспілки працівників освіти і науки Ганна Поштар. “Тільки творчий педагог може запалити в учневі вогонь жаги до знань. Тільки успішний педагог може розвинути природні здібності та таланти дитини”, – зауважив Сергій Мартинюк.

Дві години піднесеного настрою, емоції радості та щастя закарбувались у відчуттях кожного та грітимуть серце й душу до наступного святкового дійства – “Учитель року – 2019”!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *