Перегони найкращих: розпочався міський етап учнівських олімпіад

Безпечні умови їх проведення – важливий аспект.
У Чернівецькій громаді розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У перший день, 16 листопада, змагалися кращі знавці польської мови та івриту.
А ще попереду географія, українська мова та література, румунська мова та література, іноземні мови (англійська, німецька, французька), правознавство, історія, зарубіжна література, економіка, математика, біологія, географія, хімія, екологія, астрономія, фізика, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання – олімпіади з цих предметів триватимуть до 16 грудня.
Найбільшим викликом для організаторів – управління освіти та директорів закладів – стало питання безпечних умов проведення олімпіад. Почастішали повітряні тривоги, збільшилася їхня тривога, і цей час діти проводять в сховищах.
Працюємо над тим, щоб під час тривоги діти перейшли і продовжили працювати в укритті, а не чекали кілька годин можливості закінчити роботу. В міських закладах освіти для цього є достатньо зручних класів у підвальних та цокольних приміщеннях.
Дякуємо директорам, які докладають усіх зусиль для того, аби наші талановиті діти вчилися здобувати перемоги і успішно долати ворожі виклики!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *