Перемога “Неогалактики” у Всеукраїнському конкурсі народної хореографії

Юні чернівецькі артисти привезли зі Львова почесне друге місце.
Народний ансамбль хореографічного мистецтва “Неогалактики” нашого позашкільного закладу – Центру дитячої та юнацької творчості, виборов друге місце серед 52 найкращих колективів народного танцю з усіх куточків України на VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії героя України Мирослава Вантуха.
Фестиваль проходив у Львові 3-4 листопада.
Серед представлених 103 танцювальних номерів конкурсу, було обрано 22 найкращі постановки.
Високий рівень та професійність конкурсу підтвердив і голова журі – всесвітньовідомий художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського – Мирослав Вантух.
Талановитій “Неогалактиці” вчергове вдалося достойно представити Чернівці та потрапити до гала-концерту переможців, який відбувся на величній сцені Львівського театру опери та балету.
“Це ще одна творча сходинка “Неогалактики”, новий досвід, порив до досконалості, прекрасні враження та насичення професійним танцювальним киснем, – каже керівниця “Неогалактики” Ольга Галак. – Гарний досвід для дітей і ще більше мотивації тримати культурний фронт України. Пишаємося, що представляли на конкурсі Буковину, пишаємося, що в Україні другі серед найкращих! Віримо, що народний танець житиме, розвиватиметься і перемагатиме в нашій країні”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *