Перемоги юних чернівчан у конкурсі-фестивалі «Перлини мистецтва»

12 -13 травня у місті Львів у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся VIII Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлини мистецтва» (номінації – хореографія, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво). Участь у конкурсі приймали представники з усієї України.
Номінація декоративно-ужиткове мистецтво: Дипломами лауреатів І премії та призовими кубками нагороджені вихованка гуртка конструювання одягу «Силует» Скворцова Віталіна (керівник гуртка Серотюк С.В.) та вихованка гуртка «Природа і творчість» Вегера Олександра (керівник гуртка Воронюк Г.Ш.). Дипломами лауреатів ІІІ премії та призовими кубками нагороджені вихованці гуртка дизайну «Арт-деко» Корнецька Марія та Негрич Ельвіра (керівник гуртка Негрич А.М.).
Номінація хореографія: вихованка Зразкового ансамбль танцю «Сузір’я Т» Горпинюк Віталіна (соло-ІІ вікова категорія) нагороджена Дипломом лауреата ІІ премії та призовим кубком, група вихованців (ІІІ вікової категорії) отримали Диплом учасника (керівник Козлова Т.М.)
Вітаємо юних переможців та бажаємо творчого натхнення і надалі!!! Дякуємо керівникам за підтримку творчої молоді! Так тримати! Пишаємося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *