Підготовка до Великодніх свят у БТДЮ розпочалася

15 березня 2018 року у Будинку творчості дітей та юнацтва відбулася зустріч педагогів закладу із знаною майстринею Чернівеччини, майстром народного мистецтва, членом Національної спілки майстрів України Візнюк Євдокією Дмитрівною.
Керівники гуртків із задоволенням взяли участь у майстер-класі з виготовлення карукованих писанок. Майстриня ознайомила присутніх з унікальною традицією розпису писанок на основі кісткового клею. Такі писанки вражають яскравістю барв, орнаментика не є дуже складною, але набагато давніша, ніж традиційне буковинське писанкарство. З огляду на давність походження, каруковані писанки можуть вважатись джерелом орнаментних форм для воскового розпису. Ці писанки певною мірою є проміжним елементом між простими крашанками та набагато досконалішими витворами, переходом від простого фарбування яєць до складних малюнків та орнаментів.
Майстер-клас пройшов на одному диханні, з піднесенням та гарним настроєм. Педагогічний колектив висловлює щиру подяку Євдокії Дмитрівні за набутий досвід у відродженні давніх традицій писанкарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *