Пленер для чернівецьких школярів на полі півоній

Вихованці двох наших позашкільних закладів створювали картини і отримували творчі настанови від відомих художників.
Це спільний проєкт Управління освіти Чернівецької міської ради та компанії “Florium”.
Вчора на півонієвому полі, що знаходиться у смт. Глибока, відбувся пленер «Квіти Перемоги» для талановитих чернівецьких школярів.
Це були вихованці гуртків образотворчого мистецтва Міського палацу дітей та юнацтва та Будинку творчості дітей та юнацтва.
Діти приїхали разом зі своїми керівниками, і на фоні живих півоній, створювали свої півонії – на полотні.
Пленер відбувся за участі відомих чернівецьких художників Анатолія Фурлета, Марини Рибачук та Людмили Богдан. Митці провели для дітей майстер-клас, хлопці та дівчата могли з ними поспілкуватися, отримати поради.
Після урочистого відкриття школярі вибрали локацію та малювали картини, споглядаючи на розкішні півонії. До слова, на цьому полі квітнутиме кілька сортів півоній.
До слова, фотографували пленер вихованці фотостудії “Погляд” ще одного нашого позашкільного закладу – Центру юних техніків ім. Л. Каденюка.
Як зауважила ведуча заходу, громадська активістка та письменниця Олена Рєпіна, є такий міф, ніби у прадавні часи жив на землі талановитий лікар Пеон. І він гоїв рани і богам, і простим смертним. Згодом Зевс перетворив вправного лікаря на квітку, яку ми зараз знаємо як півонія.
Словосполучення “гоїти рани” зараз дуже часто вживають українці…І тому пленер й отримав назву “Квіти Перемоги”. Адже творчість лікує, а творчість дітей – насамперед.
Цей захід відбувся напередодні відкриття півонієвого поля. Бо лише з 1 червня сюди зможуть проїжджати відвідувачі. А чернівецькі школярі стали першими відвідувачами.
Півонієве поле на Буковині – це єдина в Україні локація, на якій одночасно розквітають 5000 кущів.
більше світлин можна переглянути на нашій ФБ-сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *