Подаруй свою любов дитині!

З метою підвищення якості виховного простору у дусі національно-патріотичного виховання в дошкільному навчальному закладі  №22 організовано та проведено Тиждень духовності «Подаруй свою любов дитині!» за участі батьків, вихованців та педагогів.

В рамках тематичного тижня діти разом з педагогами відвідали музей народної архітектури та побуту під відкритим небом, мандрівка залишила в наших діток незабутні враження, зроблено ще один крок до виховання у кожної дитини  правильного ставлення до культури свого народу, що є одним з найважливіших завдань сучасної системи виховання.

До Дня матері проведено міні-розвагу з дітьми переддошкільного віку «Рідна матусенька моя»,  тематичні заняття «Віночок – оберіг дівочий», «Добро починається з тебе».

Батьки старших груп мали можливість переглянути спільне коло з дітьми «Краса у природі: спостерігаємо, помічаємо, радіємо» (блок «Рухи в природі»), проведене за  програмою «Впевнений старт».

В знак підтримки Всеукраїнського Свята «День Вишиванки», музичним керівником Руснак О.В. спільно з педагогами середніх груп проведено з дітьми музично-тематичне дійство «А коли я вишиванку одягаю».

Завершився тематичний тиждень практичним заняттям з батьками, на якому було презентовано досвід роботи закладу з національно-патріотичного виховання, батьки ділилися своїми враженнями в кімнаті-музеї «Всі стежки ведуть до Дому».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *