Триває реєстрація на Всеукраїнську олімпіаду з філософії для учнів 8-11 класів

НЦ «Мала академія наук України» та НПУ імені М. П. Драгоманова запрошують учнів 8-11 класів до участі у Всеукраїнській олімпіаді з філософії.

Вона відбувається у два етапи:
• І етап – заочний – жовтень;
• ІІ етап – очний – 16–18 листопада (м. Київ). До участі будуть запрошені по два переможці заочного етапу від кожної області.

Для участі в змаганні необхідно до 16 жовтня заповнити анкету і до 25 жовтня надіслати конкурсну роботу, оформлену відповідно до правил, на адресу: philosophy4man@gmail.com

Конкурсна робота – філософське есе – невеликий за обсягом (до 10 сторінок) і самостійний за змістом письмовий твір з чітко вираженою авторською думкою, розгорнутий у формі розповіді з метою обґрунтування і демонстрації власної точки зору на певне явище чи предмет з урахуванням опрацьованої рекомендованої літератури.

Мови написання робіт – українська (8–9-й, 10–11-й класи), англійська (10–11-й класи).

Загальна тема цьогорічної олімпіади – «Екологічна свідомість».

Тему філософського есе заочного етапу буде оприлюднено 15 жовтня і надіслано всім зареєстрованим учасникам на їхні електронні адреси.

Оприлюднення результатів заочного етапу відбудеться не пізніше 3 листопада на сайті МАН.

Координатори проекту:

• Надія Адаменко, заступник директора факультету філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова; (067) 164-88-09.
• Наталія Легка, методист навчально-виховного відділу НЦ «МАНУ»; (044) 483-05-57.
• Катерина Гончаренко, доцент кафедри філософії факультету філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова; (093) 280-51-33.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *