Подяка батьків старшої групи ДНЗ №29

Батьківський колектив старшої групи ДНЗ № 29 висловлює велику, щиру   подяку вихователям Войнович Наталії Миколаївні, Пшеничко Христині Петрівні, музкерівнику Ференець Валентині Василівні  за організацію і проведення  свята «Осінній ярмарок».

Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі  дружнього колективу дошкільного закладу, свято вийшло яскравим, незвичайним, веселим і незабутнім. Діти з неабияким бажанням та цікавістю співали, танцювали, ярмаркували.

Нас вразив  чудовий і ефективний стиль роботи педагогів, творчий підхід до організації заходу, терпіння і бажання виконувати все на високому рівні.

Дякуємо педагогам за виховання наших діток, формування у них патріотичних почуттів, за їх чуйність, прагнення зробити з будь- якого заходу щось особливе. Адже, сьогодні, як ніколи,  актуальним є питання  виховання громадянина-патріота, відповідального, відданого своїй країні, громадянина своєї Батьківщини, культурної, освіченої людини, яка гідно представлятиме свою державу у всесвітній спільноті. Тож, саме така робота педагогів нашого дошкільного закладу сприяє формуванню позитивного ставлення наших дітей до  традицій, звичаїв, культури свого народу.

Батьки та діти отримали величезне задоволення і масу позитивних емоцій від організованого свята.

Дякуємо!!!

З повагою батьки старшої групи ДНЗ № 29.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *