Позашкілля – це особлива країна, в якій народжуються та плекаються таланти!

«Бути позашкільником – це приходити на заняття гуртка не тому, що треба, а тому що хочу; 

займатись улюбленою справою з педагогом, якого поважаю та люблю;

разом з ним створювати та відкривати нове, незвідане;

це коли цікаво, весело, тепло; це мій найкращий в світі дім!»

(з анкет вихованців позашкільних навчальних закладів)

Позашкільні навчальні заклади Чернівців – це заклади, де головною дійовою особою є дитина, де педагоги й вихованці є партнерами, де передусім панує толерантність, взаємоповага та взаємодовіра, дух патріотизму і моральності. У правдивості написаного мали можливість переконатись учасники святкового дійства “Нова планета – ПОЗАШКІЛЛЯ”, що відбувся 28 листопада у стінах Чернівецької обласної філармонії.

Позашкілля – це особлива країна, в якій народжуються та плекаються таланти. Саме тому урочистий захід став своєрідним підсумком, демонстрацією досягнень, набутих учнівською молоддю упродовж минулого навчального року і довів, що позашкілля є невід’ємною ланкою у вихованні всебічно розвиненої особистості. На свято були запрошені заступник міського голови – Олександр Паскар, заступник начальника управління освіти – Олена Кузьміна, вихованці та педагоги позашкільних навчальних закладів міста, батьківська громада. Урочистий концерт тривав понад дві з половиною години та завершився нестримною хвилею овацій глядацької зали.

Наше невпинне життя стрімко біжить, не залишаючи осторонь наших дітей. І щоб вони виросли всебічно розвинутими, педагоги-позашкільники виховують в них якості, які згодом вони можуть використовувати у своєму житті. Є безліч занять, які потім можуть змінитися на професію, або сформувати погляди на життя, смаки. Позашкілля — це друга школа для дитини, де вона вчиться та розвивається!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *