Презентація книги “Легенди Австрії”

17 вересня 2019 року у Чернівецькій гімназії №1 ім. Т.Г. Шевченка за активної участі та сприяння почесного консула Австрії в Чернівцях Сергія Осачука відбулася презентація книги «Легенди Австрії».

Заступник директора з навчально-виховної  роботи Фисюк Романа Флоріанівна привітала гостей та розповіла про історію виникнення ідеї. Учителі та учні гімназії мали змогу познайомитися з координатором проекту Андреасом Веннінгером та Крістофом Родлером, який упорядкував тексти та створив ілюстрації.

Кожна країна, кожен народ передає з покоління в покоління безцінний дар – свої легенди. Вони дуже часто хоч і в фантастичній формі, але все ж бережуть минуле кожної нації. У цій книзі зібране історичне минуле з різних регіонів Австрії. Читаючи ці історії, учні можуть познайомитися зі справжніми історичними постатями та подіями, що відбувалися на австрійських землях  у попередні століття.

Спілкування відбувалося у невимушеній атмосфері, гімназисти зачитували найцікавіші легенди та глибше дізналися про історію свого міста, яка тісно пов’язана з культурою Австрії.

Цього ж дня о 18.00. у відбулася презентація книги «Легенди Австрії» у Буковинському медіа-центрі Belle Vuе.  Вчителі міста, учні та всі поціновувачі німецької літератури мали змогу зануритися у прекрасний світ австрійської культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *