Про прекрасне мовою танцю

В сонячний березневий день у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №27 відбулось чудове свято ніжності, краси, жіночності. Міський семінар-практикум з хореографічного мистецтва зібрав учителів хореографії, керівників гуртків навчальних закладів міста. Є чим пишатися навчальному закладу!
Єдина в Чернівецькій області Зразкова студія класичного танцю «Балет» під керівництвом В.Д.В’юги вже 25 років виховує в своїх вихованців любов до прекрасного мистецтва балету, любов до краси, духовності. У балеті зміст, почуття та думки дійових осіб виражаються засобами музики і танцю.
Красиво танцювати – це, по-перше, дисципліна, відповідальність, а по-друге, постійна робота над своїм фізичним тілом, емоціями.
Вихованці Віри Данилівни врівноважені, старанні, працьовиті.
На заняттях з хореографії В.Д. В’юга вчить своїх вихованців слухати себе, музику, гармонізувати емоції, розуміти однолітків, дорослих.
Учитель прищеплює своїм вихованцям любов до класичної музики. Кожен танець у репертуарі Зразкової студії класичного танцю «Балет» – це натхнення, краса, естетика, ніжність, маленькі чарівні казкові сюжети, гарні людські почуття, стилізовані народні композиції на пуантах.
Приємно, що випускниця студії «Балет» Рахмістрюк Яна Іванівна обрала професію хореографа та працює разом з Вірою Данилівною.
У рамках семінару вчителі хореографії загальноосвітніх навчальних закладів міста, керівники гуртків позашкільних закладів відвідали:
• відкритий урок з хореографії в 3 класі, який провела В.Д. В’юга,
• майстер-клас з неокласики, який провела Рахмістрюк Яна Іванівна, керівник старшої групи студії «Балет».
Вчитель початкових класів, хореограф Тимчук Т.Д. провела ділову гру «Шлях до успіху».
Педагог – хореограф повинен бути в першу чергу прикладом для своїх учнів. Постійно працювати над собою, збагачувати свій духовний світ, бути сонцем для своїх дітей.
На завершення семінару відбулась святкова концертна програма «Жінка найчарівніше творіння Землі», де молодша та старша група Зразкової студії класичного танцю «Балет» представили свої нові танцювальні композиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *