Про психологічне і фізичне здоров’я дітей

У ЗДО №24 «Джерело» відбувся вебінар з питань соціально-психологічної адаптації дітей із внутрішньо переміщених до освітнього процесу.
Спільно з Управлінням освіти Чернівецької міської ради, вебінар провела ГО “МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ”.
У вебінарі взяли участь інструктори з фізичної культури закладів дошкільної освіти Чернівецької громади.
Такий захід проводився для того, аби отримати більше теоретичних та практичних знань щодо того, як створювати умови для соціально-психологічної адаптації дітей із ВПО до освітнього процесу, зняття психологічного стресу, підвищення обізнаності щодо національно-патріотичного виховання, вирішення фізичних та психологічних проблем дітей, спричинених сучасними воєнними реаліями.
До учасників вебінару також звернулася начальниця Управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук. Від організаторів Ірина Ярославівна отримала у подарунок фірмову спортивну кепку. Також на заході були присутні завідуюча сектору дошкільної освіти Управління Любов Гаврилова та головна спеціалістка Любов Чобанюк.
Працівники Управління також долучилися до окремих фізичних вправ, які проводили фахівці.
Ярослав Галан, голова ГО “МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ” говорив про впровадження різних заходів, спрямованих на підтримку психологічного й фізичного здоров’я дітей, підготовки юних лідерів-волонтерів.
Викладач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання ЧНУ ім. Ю. Федьковича, чемпіонка України з фехтування Світлана Дудіцька виступила з презентацією та доповіддю «Рухова активність як джерело всебічного розвитку дітей дошкільного віку», під час якої розповіла про важливість рухової активності у фізичному вихованні. А також провела рухливі ігри серед учасників вебінару.
Показові виступи для учасників вебінару презентували майстри спорту з художньої гімнастики, студентки факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ Валентина Мислива та Єлизавета Мойсеєнко.
Ще дві студентки університету, діючі тренери Ніколь Струц та Аліна Семенко виступили з показовим номером «Kangoo jumps» як однієї з ефективних систем тренувань для підтримки здоров‘я
Була також доповідь про соціально-психологічну адаптацію дітей (ВПО) до нових умов в освітньому процесі практичного психолога Лізи Моргоч.
Практичний психолог-методист ДНЗ №2 «Посмішка» Оксана Сімак презентувала вправи на стресостійкість, які полягали у застосуванні власних фізичних можливостей та різноманітних психологічних прийомів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *