Про заняття-тренінг для керівників ЗЗСО з питань ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами

Для того, щоб скоординувати освітній процес у напрямку навчання дітей правил безпеки, сьогодні у ЗОШ № 33 управління освіти Чернівецької міської ради спільно з рятувальниками Головного управління ДСНС у Чернівецькій області провели зустріч із керівниками  закладів загальної середньої освіти.

Метою зустрічі було вивчення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами. Рятувальники пояснили присутнім, яку загрозу для життя людини становлять такі знахідки. Також працівники Групи піротехнічних робіт Головного управління ДСНС продемонстрували директорам макети вибухонебезпечних предметів та пояснили, що важливо знати правильний порядок дій в разі виявлення таких знахідок. Передусім, рятувальники застерегли присутніх, що вибухонебезпечний предмет не можна чіпати руками, необхідно відійти на безпечну відстань та негайно повідомити про знахідку на спецлінію 101 чи 102.

Наприкінці зустрічі керівників навчальних закладів закликали спільними зусиллями навчати дітей правил безпеки задля попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *