Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
На ній обговорили багато важливих питань. Зокрема, одне з першочергових – це зарахування дітей до 1-класів ЗЗСО Чернівецької громади. Про це говорила начальниця Управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Також у нараді взяла участь Олена Григор’єва, заступниця начальника управління, начальниця відділу інституційного аудиту ДСЯО у Чернівецькій області. Вона розповідала директорам про організацію індивідуальної форми освітнього процесу.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Фахівці управління освіти Руслан Федюк, Світлана Устінова, Оксана Косован та Олена Станкус у своїх виступах торкнулися актуальних тем. Зокрема, організації інклюзивного навчання; затвердження заходів управління щодо запобігання та протидії корупції; про видачу документів про освіту випускникам ЗЗСО; про організацію харчування у закладах.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Також Ірина Ткачук вручила сертифікати тим директорам ЗЗСО, діти яких брали активну участь у нещодавній міській освітньо-науковій конференції учнівської молоді “Всесвіт-2023”.