Про завершення навчального року і не тільки…

18 квітня 2019 року на базі Чернівецького ліцею №4 відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій  розглянуто ряд питань.

Ключове питання –  завершення  навчального року та проведення державної підсумкової атестації. Починок А.І., головний спеціаліст управління освіти, Терлецька І.Д., методист ММЦ, проінформували заступників про нормативну-правову базу щодо завершення  навчального року, про Порядок проведення державної підсумкової атестації, строки її проведення для випускників 9-х, 11-х класів та про звільнення від її складання.

Інна Дмитрівна, методисти ММЦ прокоментували лист МОНУ про орієнтовні вимоги до завдань ДПА з різних предметів, методичні рекомендації щодо проведення ДПА в 9-х класах..

На нараді обговорено  підсумки роботи міського методичного центру,  управління освіти  в 2018/2019 н.р. з окремих питань. Ткач А.В., методист ММЦ, ознайомила присутніх з підсумками проведення моніторингового дослідження якості освіти та стану викладання української мови та літератури в закладах освіти міста; Яремко О.Г. і Пшеничка Н.В., методисти ММЦ,  презентували результативність участі школярів закладів загальної середньої освіти міста в ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт; Тумак А.Ф., методист ММЦ, підвела підсумки проведення атестації педпрацівників в 2019 році.

Презентація завантажити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *