Професія військового престижна та цікава!

Для проведення ефективної профорієнтаційної роботи  міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді організовує та проводить різноманітні профорієнтаційні заходи щодо ознайомленням молоді з вибором майбутньої професії, тому  1 листопада 2017 року проведено професіографічну екскурсіїю у один із підрозділів Чернівецького прикордонного загону «Порубне».

Вихованці гуртків МЦЕНТУМ  та учні ЗОШ № 31 мали змогу ознайомитись із військовими професіями, відвідали навчальні місця, де ознайомилися з історією створення і життя загону, організацією внутрішнього порядку, порядком зміни вартових, розташуванням військовослужбовців, порядком зберігання військової техніки і зброї. Емоції перехоплювали дітей від споглядання за роботою  кінологів та спеціально навчених собак.


Подібні екскурсії необхідно проводити частіше. Під час такого спілкування з військовослужбовцями діти ще раз переконалися в тому, що українські захисники є справжніми патріотами своєї Батьківщини, і професія військового престижна та цікава.

2 листопада така екскурсія була також організована для учнів 5-6 класів Чернівецької ЗОШ №16. Окрім підрозділу Чернівецького прикордонного загону «Порубне» учні ЗОШ №16 з метою ознайомлення з оздоровчо-туристичною діяльністю завітали також в “Козацький хутор” с. Тарашани Глибоцького району Чернівецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *