В управлінні освіти підписали ще один меморандум про співпрацю.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Це меморандум із ГО “Об’єднання психологів” “Тут і тепер” про взаємодію. Підписали його начальниця управління освіти Чернівецької міської ради
Ірина Ткачук та голова громадської організації
Наталія Стебельська.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
“Об’єднання психологів” проводитимуть для вчителів та учнів заходи, що сприятимуть психологічній просвіті та підтримці ментального здоров’я. Це будуть тренінги, просвітницькі лекторії, групи підтримки для педагогів.
А Управління буде сприяти проведенню таких заходів.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Також одним із проектів цієї громадської організації є впровадження Всеукраїнського пілотного проекту “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”. Отож, працюватимемо і в цьому напрямку.
Нагадаємо, управління освіти підписало вже чимало таких меморандумів про співпрацю з різними організаціями. І така форма співпраці добре себе зарекомендовує.