Писанковий дивосвіт

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска, це особливе свято, коли бережуть традиції та вірять у диво.
Уже традиційно напередодні свята у Будинку творчості дітей та юнацтва міста Чернівців пройшов ІІІ Фестиваль писанки «Писанковий дивосвіт».
Метою і завданням даного заходу є збереження національних традицій народного мистецтва писанкового розпису, популяризація писанки як національного символу Великодня.
В рамках фестивалю вихованці БТДЮ та учні шкіл району мали змогу ознайомитися з різними видами та техніками розпису писанок у різних регіонах України, створити власними руками унікальну каруковану писанку, позмагатися у таємничій грі-подорожі «У пошуках крашанки» та взяти участь у флешмобі «Квітуча писанка».
Всі вихованці та гості активно фотографувалися біля великої декорованої писанки та Великодніх зайчиків, яких створили педагоги та вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва.
Кожен з учасників фестивалю отримав гарний передсвятковий настрій і по-новому відкрив для себе писанку як Великодній символ.

?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *