Раз добром нагріте серце — вік не охолоне

27 листопада 2018 року в Україні вперше пройшов Всеукраїнський день добрих справ,  який є частиною глобального руху. Щороку в більш ніж 150 країнах світу в останній вівторок листопада  мільйони людей об’єднуються навколо добрих справ.  До благодійності долучилася Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16.

Казкові герої запросили учнів до Країна Добра. Феї та чарівники познайомили школярів з історією свята та запропонували скуштувати цукерки Добра, від яких миттєво стаєш милосердним, співчуваєш ближньому, віриш в те, що люди допомагають одне одному в скрутних ситуаціях.  Дива продовжувались в чарівних крамницях. За символічну плату можна було придбати різноманітні смаколики. Вся шкільна родина мала можливість віддати частинку свого серця тим, хто потребує нашої допомоги.

Зібрані кошти, заздалегідь було визначено, допоможуть важкохворим дітям України (благодійний фонд «Запорука»), дітям школи-інтернату, учням з малозабезпечених сімей ЗОШ №16, батькам загиблого воїна в АТО Чунтула В. та воїнам, які сьогодні захищають нашу Батьківщину.

Робимо добрі справи разом!

Координаторка проекту #Щедрий Вівторок в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 педагог-організатор Бачук Т.Г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *