Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Укр мова 7

Укр мова 8

Укр мова 9

Укр мова 10

Укр мова 11

Укр мова багатопроф ліцей

Коментарі

 1. Шановні члени комісії!
  Скажіть, за яким принципом ви розподіляли місця? І в восьмому, і в дев’ятому класах перші місця отримали по три учні, при цьому різниця між їхніми результатами у 7-8 балів. В одинадцятому класі 4 учні перетнули межу в 40 балів, і різниця між їхніми результатами мінімальна (всього 1 бал), проте перше місце отримали лише ДВОЄ з них. Що за подвійні стандарти ви застосовуєте ?

  1. Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади та турніри (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 22.09.2011 №1099):
   1. Переможцем може бути учень, який набрав більше, ніж 30% від загальної кількості балів за роботу.
   2. Переможців визначають відповідно до загальної кількості учасників олімпіади, але не більше 50%.
   3. Розподіл дипломів РЕКОМЕНДОВАНО робити у співвідношенні 1:2:3.
   Зверніть, будь ласка, увагу на різну кількість учасників у різних класах.

 2. Я вважаю і я наполягаю, що вам потрібна консультація колег математиків. Принаймні у розрахунках по розподіленню місць в одинадцятому класі. Якщо дотримуватись співвідношення 1:2:3, то правильним буде таке розподілення місць : 3 учні — перші місця, 5 учнів — другі місця і 8 учнів — треті місця ( це об’єктивний матиматичний розподіл). А на мою суб’єктивну думку, навіть при такому розподіленні місць не всі діти, що заслуговують на диплом першого ступеня, можуть його отримати((((

 3. Зрозуміло, що рішення ухвалене. Також зрозуміло, що ухвалене з явними помилками та порушеннями((( Будь ласка, дайте мені силку на нормативні акти, згідно яких участь в обласному, ІІІ етапі, можуть брати всі призери ІІ етапу.

  1. Наказ Чернівецької ОДА Департамента освіти і науки №494 від 22.11.2016 року “Про затвердження Умов проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів”.
   Згідно п.3.5 у ІІІ етапі Олімпіад з базових дисциплін беруть участь учні ЗНЗ, що стали переможцями ІІ етапу Олімпіад і включені до складу команди району/міста.
   Згідно п.5.4.6 Оргкомітет ІІІ етапу Олімпіади формує склад учасників Олімпіади із числа переможців ІІ етапу за результатами їх виступів на змаганнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *