«Розмалюю писанку, розмалюю»

У дошкільному навчальному закладі №5  провели Великодній майстер-клас — «Розмалюю писанку, розмалюю». Батьки разом з своїми дітками  вчилися виготовляти оригінальні писанки.  Таємниці  писанкарства відкривала  учасникам майстер-класу  лікар-психолог, писанкарка  Суруджій Наталія Миколаївна, яка завітала в гості до малят. Пояснила юним художникам значення орнаментів та навчала основам мистецтва розмальовувати яйця.

Яйце з давніх-давен символізувало добро, радість,  щастя,  любов, достаток, успіх, захист від лихого, а з часів виникнення християнства – це символ всепрощення, радості і віри у Воскресіння Ісуса Христа. Фарбують писанки у різний спосіб: зеленим житом, лушпинням цибулі, корою та плодами яблуні.
Писанкарі-початківці  досить серйозно поставились то створення своїх робіт. В кожного вдався свій витвір з індивідуальним візерунком та відтінком. Більшість з них писали писанку вперше, але враження всі здобули незабутні. Такі заходи не тільки долучають дітей до українських традицій, але й розвивають їхню моторику та уяву.   Це прекрасна традиція, яку варто передавати своїм дітям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *