Розвага до Дня Конституції України в ДНЗ №38

У ДНЗ № 38   проведена святкова розвага присвячена Дню Конституції.

В доступній для дошкільнят формі організатори свята нагадали, як називається країна, в якій ми живемо, яке місто є столицею нашої держави та на якій мові ми зараз з вами розмовляємо. В ході проведення свята діти мали можливість отримати загальні уявлення про Конституцію України, основні закони держави, символікою, атрибутикою, народними традиціями та обрядами, що розкривають сутність українського народу.

З неприхованим ентузіазмом вихованці середньої та старшої вікової категорії змагалися між собою на спортивних змаганнях «Передай стрічку» та «Сплети віночок», а малюки інших груп активно вболівали та підтримували команди. Під час змагань діти проявили свої спортивні якості, вміння співпереживати та підтримувати один одного. Діти отримали багато радості, позитивних емоцій і нової інформації.  Не залишились осторонь заходу батьки, які проявили активну громадську позицію у формуванні національної свідомості та гідності своїх дітей.

Родзинкою свята став музично-руховий флешмоб педагогів та дітей, який організувала музичний керівник Коробчинська О.В.

А на завершення свята  і дорослі, і малята заспівали пісні про Україну та вишиванку. Бо наші діти живуть з вірою і надією у серці, що в Україні запанує мир, спокій і злагода.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *