Рух-це життя!

Рух – це життя! Активна рухова діяльність дітей дошкільного віку має особливе значення для сприяння розвитку та становлення особистості в цілому.

Тому, саме за такою проблемою «Роль інструктора з фізкультури в оптимізації рухової активності дітей дошкільного віку» відбулося ІІІ засідання майстер-класу інструкторів з фізичної культури дошкільних закладів міста на базі ДНЗ № 43, керівником якого є Паладян Ірина Євгенівна – інструктор з фізкультури даного закладу.

Ділячись своїм досвідом своєї роботи з активізації рухової активності дітей продемонструвала разом з вихованцями та їх батьками різні види фізкультурно-оздоровчої роботи, а саме: сімейна гімнастика (за участі батьків); вправи з фітнес-резинками; ігри-забави. Та презентувала аналітичний екскурс «Складові діяльності інструктора з фізкультури щодо оптимізації рухової активності дітей в ДНЗ». Також разом із слухачами провела цікаву інтерактивну педагогічну вправу «Смуга перешкод». Майстер-клас пройшов цікаво, продуктивно на позивних емоціях. Заповнюючи анкету «Поле вражень», слухачі мали змогу висловити свої враження та побажання, щодо змісту трьох засідань майстер-класу упродовж року, а також запропонувати теми, які хочуть розглянути на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *