Руханка, арт-терапія і подорож країнами світу

Команда проєкту “Співдія заради дітей” у січні працює з дітьми на базі ліцею №22 ім. А. Кохановського.
Такі заняття зі школярами в рамках цього проекту відбуваються у Чернівцях вже кілька місяців поспіль. Щомісяця – інша школа, гімназія чи ліцей.
Весь січень – заняття у ліцеї №22 ( колишня ЗОШ №1). А оскільки зараз у школярів місяць канікул, то такі заняття в рамках цього проекту є сворідною альтернативою зимовому табору. Сюди зараз приходять не лише діти, які навчаються у цьому ліцеї, а й з інших освітніх закладів.
З дітьми працює група висококваліфікованих менторок, що створюють неформальний простір для психоемоційної підтримки дітей, які постраждали від війни.Проєкт працює за підтримки ЮНІСЕФ, Міністерства молоді та спорту, під егідою Президента України.
На самому початку проєкт планувався для дітей-переселенців. Однак потім побачили, що і діти військових, і місцеві діти – всі по-своєму відчувають і переживають наслідки війни.
З понеділка по четвер тут у ліцеї працює щодня по дві групи – у різний час, до обіда. У групі до 15 осіб, вік дітей – 5-12 років.
Впродовж занять відбуваються різні активності, різні види творчості, STEM. Діти працюють з різними матеріалами (папір, фетр, фаоміран, нитки, фарби, бісер), які надаються безкоштовно.
Щомісяця, у кожному навчальному закладі, є загальна тема для занять. У січні це подорож країнами світу усіх континентів, та життєві навички для старшої групи.
Також кожне заняття розпочинається з руханки. У мобільній команді проєкту “Співдія заради дітей” працюють три менторки і керівниця групи.
Всі заняття також передбачають психоемоційну підтримку дітей
шляхом арт-терапії, відволікання дітей. Тут є багато настільних ігор. Діти вчаться спілкуватися, розвивають економічну грамотність. Все у формі тренінгів. І головне, дві години занять – це також територія без гаджетів.
Такі заняття відбуватимуться тут у ліцеї весь січень. Все – безкоштовно.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *