Руху правила єдині, їх повинні поважати, знати їх усі повинні — і дорослі, і малі

У рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі з 12 по 18 листопада 2018 року в закладах освіти міста був проведений ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня було проведено низку заходів, а саме: Єдиний національний уроку «Безпека на дорозі – безпека життя»; роз’яснювальна робота щодо дотримання Правил безпеки на залізничному транспорті; випуск класних газет на тему: «Безпека дорожнього руху – це життя»; виставки науково-популярної літератури та періодичних видань на тематику дорожнього руху; виготовлення пам’яток для учнів «Безпека дорожнього руху»; практичні заняття «Дорожні знаки та їх значення»; проведені дидактичні ігри: «Світлофор», «Транспорт та пішоходи», «Пригоди Колобка», «Дорога не для забав», «Так чи ні», «Покатаємо в машині іграшки»; читання художніх творів: Е. Огнєцвєта «Водії», С.Міхалкова «Кицькін дім», В.Верховенка «Правила безпеки на дорозі для малят»; сюжетно – рольові ігри: «Ведмедик вирушає в гості», «Водії», «Шофери»; цільові прогулянки до проїжджої частини та зупинки громадського транспорту; повторення правил поведінки  на зупинці громадського транспорту.

Вихователями  організовано  перегляд фільму для дітей   з циклу «Уроки тітоньки Сови»   – «Дорожня абетка».

Класними керівниками, медичними сестрами шкіл проведено бесіди щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод «Знаю, вмію, врятую».

З педагогами проведені  ділові ігри: «Дотримання правил дорожнього руху».

Проведено бесіди з батьками з питань безпечної поведінки дітей на дорогах, особливостей перевезення неповнолітніх автотранспортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *