Рятувальники долучилися до фестивалю «Науковий пікнік»

9 вересня на Соборній площі міста Чернівці  було організовано наукове містечко, де всіх бажаючих знайомили із цікавими дослідами та розповідали про наукові досягнення. На заході були представлені наукові колективи навчальних закладів та студентів Чернівецького національного університету, які ділилися своїми знаннями із чернівчанами.

Долучилися до заходу і працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області. В рамках «Наукового пікніка» рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Всі охочі могли ознайомитися із пожежною технікою та спеціальним обладнанням, що використовується рятувальниками під час гасіння пожеж та ліквідації різноманітних надзвичайних подій. Вогнеборці розповідали людям про особливості професії рятувальника та давали змогу кожному бажаючому  приміряти пожежну каску та бойовий одяг,  а також посидіти в пожежному автомобілі.

Разом з тим важливе значення під час заходу було приділено і проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи з навчання людей основних правил пожежної безпеки. Діти дізналися, чому не можна бавитися із сірниками та до яких наслідків можуть призвести такі вчинки, також рятувальники нагадали всім присутнім, що у разі пожежі чи іншої небезпечної ситуації негайно потрібно телефонувати за номером 101. Для того щоб люди краще запам’ятали правила безпеки рятувальники роздавали їм пам’ятки та листівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *